Kształcenie

// Przyjemna i bezstresowa nauka angielskiego we Wrocławiuthedream.com.pl
oferta: Nauka angielskiego Wrocław

thedream.com.pl

Gdzie rozpocząć skuteczną naukę angielskiego? Wrocław to miasto, w którym funkcjonuje szkoła The Dream. Udaj się tam, jeśli szukasz motywacji do nauki i skutecznej metody. Bezpośrednie konwersacje prowadzone z nauczycielami nie tylko pomogą ci przyswoić odpowiedni akcent, ale też ośmielą do mówienia. Szybko zyskasz pewność siebie, która pozwoli ci na aktywne uczestniczenie w zajęciach. Metoda nauki angielskiego została opracowana we Wrocławiu przez specjalistów. Poprzez aktywne uczestniczenie w zajęciach i częste mówienie w języku angielskim, szybciej i efektywniej przyswajasz wiedzę oraz oswajasz się z prawidłowym akcentem oraz wymową. Poznajesz też praktyczne zwroty i uczysz się, kiedy należy ich używać. Po kompleksowym kursie angielskiego we Wrocławiu żadna sytuacja nie jest w stanie cię zaskoczyć- w sklepie, na lotnisku, czy też w urzędzie dogadasz się po angielsku wzorowo! Bez obaw spytasz o drogę, o godzinę i o najlepszą restaurację w mieście- zapisz się do The Dream..

The Dream
Ruska 2, 50-079 Wrocław
dolnośląskie
533 787 244

// Szkoła tańca w Bielsku dla osób w każdym wiekuwww.taniec-bielsko.pl
oferta: Salsa Bielsko

www.taniec-bielsko.pl

Libere to szkoła tańca oferująca lekcje dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia prowadzone są z pełnym zaangażowaniem i pasją przez wykwalifikowanych, doświadczonych instruktorów. Możesz nauczyć się takich tańców jak: bachata, latino solo, cardio dance, taniec towarzyski i taniec użytkowy oraz salsa. Bielsko-Biała to siedziba szkoły, gdzie możesz się udać i poczuć niesamowity klimat już od samego przekroczenia progu. Instruktorzy szybko zarażą Cię swoją pozytywną energią i miłością do tańca. Salsa zapewni Ci sporą dawkę energicznych, zmysłowych ruchów, a dzięki tańcowi towarzyskiemu przestaniesz podpierać ściany na wszelkich imprezach typu wesela, urodziny, imieniny itp. A może chcesz zrucić kilka zbędnych kilogramów i zadbać o sylwetkę? Zapisz się na cardio dance, który zapewni Ci efekty jak po ćwiczeniach w siłowni. Wszystkie zajęcia prowadzone są na specjalnie zaaranżowanej sali z wielkimi lustrami, dzięki czemu będziesz doskonale widział swoje ruchy i będziesz ..

Libere
Krakowska 194, 43-300 Bielsko-Biała
śląskie
509 124 183

// Kursy BHP dla firm na Śląskuszkoleniapraxi.pl
oferta: Szkolenia BHP / Śląsk

szkoleniapraxi.pl

Interesują Cię profesjonalne i rzetelnie przeprowadzone szkolenia BHP? Śląsk to obszar działań firmy Szkolenia Praxi, która od lat szkoli osoby w tej dziedzinie. Jeśli więc jesteś z tego województwa, koniecznie skontaktuj się z Praxi i zdobądź wiedzę, która pomoże Ci wykonywać pracę bezpieczniej i wydajniej, niezależnie od tego, jakie zajmujesz stanowisko. Szkolenia BHP, aby były wiarygodne i przekazywały aktualną wiedzę, muszą koniecznie być przeprowadzane przez osoby odpowiednio do tego przeszkolone i przygotowane. Dlatego szukając zaufanej firmy, która przeprowadzi szkolenia BHP na najwyższym poziomie, zwróć uwagę na wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia, które firma musi posiadać. Szkolenia Praxi od wielu lat działa na całym rynku śląskim w tej dziedzinie, dlatego warto im zaufać nie tylko w kwestii szkoleń i kursów, ale też ogólnej obsługi BHP. Potrzebujesz sporządzenia dokumentacji powypadkowej, oceny ryzyka zawodowego lub dokładnej instrukcji stanowiskowej BHP..

Szkolenia Praxi
Zagórska 83, 42-680 Tarnowskie Góry
śląskie
574 124 882


Ostatnio opublikowane